onsemi
Prodotto No:
KAF-1001-AAA-CB-B2
Produttore:
Pacchetto:
26-CDIP
Batch:
-
Descrizione:
IMAGE SENSOR CCD 1.0MP 26CDIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -50°C ~ 50°C (TA) |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 26-CDIP Module |
| Voltage - Supply | 15V ~ 17.5V |
| Pixel Size | 24µm x 24µm |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 26-CDIP |
| Active Pixel Array | 1024H x 1024V |
| Base Product Number | KAF-1001 |