onsemi
Prodotto No:
KAF-6303-AAA-CP-B2
Produttore:
Pacchetto:
26-CDIP
Batch:
-
Descrizione:
IMAGE SENSOR CCD 6.3MP 26CDIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -60°C ~ 60°C (TA) |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 26-CDIP Module |
| Voltage - Supply | 14.5V ~ 15.5V |
| Pixel Size | 9µm x 9µm |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 26-CDIP |
| Active Pixel Array | 3072H x 2048V |
| Base Product Number | KAF-6303 |