onsemi
Prodotto No:
KAF-8300-CXB-CB-AA-OFFSET
Produttore:
Pacchetto:
32-CDIP
Batch:
-
Descrizione:
IMAGE SENSOR CCD 8.3MP 32CDIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 32-CDIP Module |
| Voltage - Supply | 14.5V ~ 15.5V |
| Pixel Size | 5.4µm x 5.4µm |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-CDIP |
| Active Pixel Array | 3326H x 2504V |
| Base Product Number | KAF-8300 |