KAF31BR71H104JT
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KAF31BR71H104JT
Descrizione:
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
In magazzino : 11253
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series FLEXITERM®
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.94mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.1 µF