KAF31GR71H225KU
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KAF31GR71H225KU
Descrizione:
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1206
In magazzino : 17538
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series FLEXITERM®
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.070" (1.78mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.2 µF