onsemi
Prodotto No:
KAI-04070-AEA-JF-BA
Produttore:
Pacchetto:
67-CPGA (40x29)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CCD IMAGE SENSOR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -50°C ~ 70°C |
| Pixel Size | 7.4µm x 7.4µm |
| Frames per Second | 28 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 67-CPGA (40x29) |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 67-BFCPGA |
| Voltage - Supply | 14.5V ~ 15.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tray |
| Active Pixel Array | 2048H x 2048V |
| Base Product Number | KAI-04070 |