onsemi
Prodotto No:
KAI-29050-FXA-JD-B2
Produttore:
Pacchetto:
72-CPGA (47.24x45.34)
Batch:
-
Descrizione:
IMAGE SENSOR CCD 28.8MP 72CPGA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -50°C ~ 70°C (TA) |
| Pixel Size | 5.5µm x 5.5µm |
| Frames per Second | 1 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 72-CPGA (47.24x45.34) |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 71-BCPGA |
| Voltage - Supply | 14.5V ~ 15.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Active Pixel Array | 6576H x 4408V |
| Base Product Number | KAI-29050 |