KAM31EL81H474KU
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KAM31EL81H474KU
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
CAP CER 0.47UF 50V X8L 1206
In magazzino : 2068
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X8L
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series -
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.060" (1.52mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.47 µF