Casa / Oscillators / KC2016Z50.0000C1KX00
minImg
KC2016Z50.0000C1KX00
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KC2016Z50.0000C1KX00
Descrizione:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
In magazzino : 3406
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 8.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz