Casa / Oscillators / KC2520B12.0000C1GE00
minImg
KC2520B12.0000C1GE00
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KC2520B12.0000C1GE00
Descrizione:
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC2520B-C1
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.63V
Base Resonator Crystal
Frequency 12 MHz