Casa / Oscillators / KC2520K10.0000C10E00
minImg
KC2520K10.0000C10E00
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KC2520K10.0000C10E00
Descrizione:
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series KC2520K
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.63V
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz