Casa / Oscillators / KC7050P125.000L30E00
minImg
KC7050P125.000L30E00
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KC7050P125.000L30E00
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC7050P-L3
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz