Ohmite
Prodotto No:
KDV08FR220ET
Produttore:
Pacchetto:
0805
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 0.22 OHM 1% 1/4W 0805
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.2318
$2.318
25
$0.16872
$4.218
50
$0.12236
$6.118
100
$0.090725
$9.0725
250
$0.069654
$17.4135
500
$0.054891
$27.4455
1000
$0.038
$38
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0805 |
| Ratings | - |
| Resistance | 220 mOhms |
| Series | KDV |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Ohmite |
| Features | Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |