KGF42CR73U102KK
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGF42CR73U102KK
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1000 pF