KGM05HS60J106MH
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM05HS60J106MH
Descrizione:
0402 X6S 10UF20% 6.3V
In magazzino : 15000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient X6S
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF