KGM15CR51V106MT
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM15CR51V106MT
Descrizione:
0603 X5R 10UF20% 35V
In magazzino : 8000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Active
Ratings -
Series CM
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF