KGM21AR51E475MU
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM21AR51E475MU
Descrizione:
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
In magazzino : 2767
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Active
Ratings -
Series CM
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 4.7 µF