KGM21ECG3A101JU
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM21ECG3A101JU
Descrizione:
CAP CER SMD
In magazzino : 3776
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 100 pF