KGM31AR51C226MU
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM31AR51C226MU
Descrizione:
CAP CER 22UF 16V X5R 1206
In magazzino : 29223
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X5R
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.090" (2.29mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 µF