KGM31HS72A475KU
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM31HS72A475KU
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
1206 X7S 4.7UF10% 100V
In magazzino : 2750
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7S
Product Status Active
Ratings -
Series CM
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.075" (1.90mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 4.7 µF