KGM32RR72A104JL
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM32RR72A104JL
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
CAP CER SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.1 µF