KGM32RR72A104ML
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM32RR72A104ML
Descrizione:
CAP CER SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.1 µF