KGM32RR72A104MU
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM32RR72A104MU
Descrizione:
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
In magazzino : 6245
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.94mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.1 µF