KGM43FR71H225MS
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM43FR71H225MS
Descrizione:
CAP CER SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.2 µF