KGM43FR72A105JV
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KGM43FR72A105JV
Descrizione:
CAP CER 1UF 100V X7R 1812
In magazzino : 2449
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.090" (2.29mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 µF