KHS400JB-AX-470RAA
Vitrohm
Prodotto No:
KHS400JB-AX-470RAA
Produttore:
Vitrohm
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 470 OHM 5% 4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series KHS
Power (Watts) 4W