KHS500JB-AX-100RAA
Vitrohm
Prodotto No:
KHS500JB-AX-100RAA
Descrizione:
RES 100 OHM 5% 5W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Temperature Coefficient -80/ +40ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series KHS
Power (Watts) 5W