Essentra Components
Prodotto No:
KKC-5-RT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CBL CLIP J-TYPE GRAY ADHESIVE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.76
$0.76
10
$0.66215
$6.6215
25
$0.60534
$15.1335
50
$0.56981
$28.4905
100
$0.546155
$54.6155
250
$0.498636
$124.659
500
$0.474886
$237.443
1000
$0.39178
$391.78
2500
$0.356164
$890.41
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Type | Clip, J-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.750" (19.05mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.480" (12.20mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Opening Size | 0.313" (7.95mm) |
| Base Product Number | KKC |