Essentra Components
Prodotto No:
KKC-8-RT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CBL CLIP J-TYPE GRAY ADHESIVE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.74385
$7.4385
25
$0.71288
$17.822
50
$0.69787
$34.8935
100
$0.667565
$66.7565
250
$0.60686
$151.715
500
$0.546174
$273.087
1000
$0.485488
$485.488
2500
$0.439974
$1099.935
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Type | Clip, J-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.000" (25.40mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.690" (17.53mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Opening Size | 0.500" (12.70mm) |
| Base Product Number | KKC |