Essentra Components
Prodotto No:
KKU-4-RT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL CLIP U-TYPE GRAY ADHESIVE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.6232
$6.232
25
$0.56962
$14.2405
50
$0.53618
$26.809
100
$0.513855
$51.3855
250
$0.469148
$117.287
500
$0.446823
$223.4115
1000
$0.368628
$368.628
2500
$0.335112
$837.78
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Open |
| Screw Size | - |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.750" (19.05mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.469" (11.91mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Opening Size | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | KKU |