Littelfuse Inc.
Prodotto No:
KLDR006.TXP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FUSE CARTRIDGE 6A 600VAC/300VDC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$26.391
$26.391
5
$25.1351
$125.6755
10
$23.24935
$232.4935
50
$20.10751
$1005.3755
100
$18.85085
$1885.085
250
$17.594152
$4398.538
500
$16.337416
$8168.708
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Applications | Transformer Protection |
| Response Time | Slow Blow |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200kA AC, 20kA DC |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | POWR-GARD® KLDR |
| Voltage Rating - DC | 300 VDC |
| Package / Case | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) |
| Voltage Rating - AC | 600 VAC |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Class | CC |
| Features | - |
| Package | Box |