Littelfuse Inc.
Prodotto No:
KLDR010.TXP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$25.346
$25.346
5
$24.1376
$120.688
10
$22.3269
$223.269
50
$19.3097
$965.485
100
$18.102915
$1810.2915
250
$16.896016
$4224.004
500
$15.689174
$7844.587
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Applications | Transformer Protection |
| Response Time | Slow Blow |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200kA AC, 20kA DC |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | POWR-GARD® KLDR |
| Voltage Rating - DC | 300 VDC |
| Package / Case | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) |
| Voltage Rating - AC | 600 VAC |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Class | CC |
| Features | - |
| Package | Bulk |