TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Prodotto No:
KLN900B1/4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$11.058
$11.058
5
$10.7597
$53.7985
10
$10.4614
$104.614
25
$9.86328
$246.582
50
$9.56422
$478.211
100
$8.96648
$896.648
250
$8.36874
$2092.185
500
$8.06987
$4034.935
1000
$7.77099
$7770.99
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Top and Side |
| Series | KLN |
| Type | Knurled, Straight |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Height | 0.625" (15.88mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.937" (23.80mm) |
| Base Product Number | KLN900 |