JAE Electronics
Prodotto No:
KN01L18SK
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN SOCKET INSULATOR BLOCK, 18
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.009
$4.009
10
$3.63755
$36.3755
25
$3.44508
$86.127
40
$3.3649
$134.596
170
$3.20474
$544.8058
340
$2.804153
$953.41202
510
$2.72402
$1389.2502
1020
$2.323434
$2369.90268
2550
$2.163188
$5516.1294
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 18 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Resin |
| Size | L |
| Voltage Rating | 24V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | KN01 |
| Contact Material | - |
| Mfr | JAE Electronics |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Tray |
| Base Product Number | KN01L |