JAE Electronics
Prodotto No:
KN01L42SM
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN SOCKET INSULATOR BLOCK, 42
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.472
$5.472
10
$4.96565
$49.6565
25
$4.70364
$117.591
40
$4.5942
$183.768
125
$4.37532
$546.915
250
$3.828424
$957.106
500
$3.719022
$1859.511
1000
$3.172107
$3172.107
2500
$2.953341
$7383.3525
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 42 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Resin |
| Size | L |
| Voltage Rating | 24V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | KN01 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | JAE Electronics |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Tray |
| Base Product Number | KN01L |