JAE Electronics
Prodotto No:
KN01L50PL
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN PIN INSULATOR BLOCK 50 POSI
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.0825
$5.0825
10
$4.61795
$46.1795
25
$4.37342
$109.3355
40
$4.271675
$170.867
133
$4.06829
$541.08257
266
$3.559754
$946.894564
532
$3.458038
$1839.676216
1064
$2.949503
$3138.271192
2527
$2.746089
$6939.366903
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 50 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Resin |
| Size | L |
| Voltage Rating | 24V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | KN01 |
| Contact Material | - |
| Mfr | JAE Electronics |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Tray |
| Base Product Number | KN01L |