KN13C0.7-10DP-0.4V(800)
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
KN13C0.7-10DP-0.4V(800)
Descrizione:
CONN 0.4MM SMD HDR 10POS
In magazzino : 7995
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Contact Finish Thickness 1.97µin (0.050µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.022" (0.57mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series KN13C
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.016" (0.40mm)
Connector Type Header, Outer Shroud Contacts
Features Pick and Place, Solder Retention
Mated Stacking Heights 0.7mm