Vitrohm
Prodotto No:
KNC10AFB-AX-R047AA
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Descrizione:
RES 0.047 OHM 1% 10W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Ceramic |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 47 mOhms |
| Series | KNC |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vitrohm |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |