KNH21C106DA3TS
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KNH21C106DA3TS
Descrizione:
FILTER LC 10UF SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Center / Cutoff Frequency -
Values C = 10µF
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Technology LC
Mfr KYOCERA AVX
Height 0.039" (1.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) 0.01
Current 6 A