KNP-25JR-52-2R2
YAGEO
Prodotto No:
KNP-25JR-52-2R2
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 2.2 OHM 5% 1/4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 0.25W, 1/4W