YAGEO
Prodotto No:
KNP100JR-52-0R2
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Descrizione:
RES 0.2 OHM 5% 1W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.32015
$3.2015
25
$0.23674
$5.9185
50
$0.17442
$8.721
100
$0.12806
$12.806
250
$0.105792
$26.448
500
$0.087248
$43.624
1000
$0.063108
$63.108
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 200 mOhms |
| Series | KNP |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |