KNP100JT-73-0R62
YAGEO
Prodotto No:
KNP100JT-73-0R62
Descrizione:
RES 0.62 OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 620 mOhms
Series KNP
Power (Watts) 1W