KNP1WSJB-52-1R1
YAGEO
Prodotto No:
KNP1WSJB-52-1R1
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 1.1 OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 1W