KNP2WSJR-73-75R
YAGEO
Prodotto No:
KNP2WSJR-73-75R
Descrizione:
RES 75 OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 75 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 2W