KNP3WSJB-52-1R3
YAGEO
Prodotto No:
KNP3WSJB-52-1R3
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 1.3 OHM 5% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.3 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 3W