TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Prodotto No:
KNS501BA1/8
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
KNOB KNURLED W/SKRT 0.126" METAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$12.711
$12.711
5
$12.3652
$61.826
10
$12.02225
$120.2225
25
$11.3354
$283.385
50
$10.99207
$549.6035
100
$10.30503
$1030.503
250
$9.618028
$2404.507
500
$9.274527
$4637.2635
1000
$8.931026
$8931.026
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shaft Size | 0.126" (3.20mm) |
| Color | Black, Natural |
| Material | Metal |
| Product Status | Active |
| Indicator | Arrow on Skirt |
| Series | KNS |
| Type | Knurled, Straight |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Height | 0.625" (15.88mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.500" (12.70mm) Top, 0.750" (19.05mm) Bottom |
| Base Product Number | KNS501 |