TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Prodotto No:
KNS701BA1/4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.7175
$17.7175
5
$17.2368
$86.184
10
$16.758
$167.58
25
$15.80002
$395.0005
50
$15.32122
$766.061
100
$14.363715
$1436.3715
250
$13.406134
$3351.5335
500
$12.927334
$6463.667
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black, Natural |
| Material | Metal |
| Product Status | Active |
| Indicator | Arrow on Skirt |
| Series | KNS |
| Type | Knurled, Straight |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Height | 0.625" (15.88mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.750" (19.05mm), 1.120" (28.45mm) Skirt |
| Base Product Number | KNS701 |