KPCIEX-SM3-164BK
Kycon, Inc.
Prodotto No:
KPCIEX-SM3-164BK
Descrizione:
CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039
Number of Rows 2
Number of Positions 164
Color Black
Contact Finish Thickness Flash
Read Out Dual
Contact Finish Gold
Flange Feature Straddle Mount Opening, Unthreaded, 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Mfr Kycon, Inc.
Pitch 0.039" (1.00mm)