KPCIEX-SM3-64BK30
Kycon, Inc.
Prodotto No:
KPCIEX-SM3-64BK30
Descrizione:
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Contact Finish Gold
Flange Feature Straddle Mount Opening, Unthreaded, 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Mfr Kycon, Inc.
Pitch 0.039" (1.00mm)