TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Prodotto No:
KPN500B1/4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.1855
$17.1855
5
$16.7181
$83.5905
10
$16.25355
$162.5355
25
$15.32502
$383.1255
50
$14.86066
$743.033
100
$13.93194
$1393.194
250
$13.003144
$3250.786
500
$12.538746
$6269.373
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Side |
| Series | KPN |
| Type | Knurled, Straight |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical with Pointer |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Height | 0.625" (15.88mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.500" (12.70mm) |
| Base Product Number | KPN500 |